Straż Graniczna Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej „Kręci mnie bezpieczeństwo… w wakacje” – zapraszamy do Polańczyka! - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

„Kręci mnie bezpieczeństwo… w wakacje” – zapraszamy do Polańczyka!

13.07.2017 Elżbieta Pikor

  • akcja "Kręci mnie bezpieczeństwo..."
    akcja "Kręci mnie bezpieczeństwo..."

Prezentacje sprzętu, który jest wykorzystywany w ochronie granicy państwowej przez funkcjonariuszy z bieszczadzkich Placówek Straży Granicznej, a także stoisko informacyjne – to tylko część atrakcji, jakie czekają na wszystkich, którzy w sobotę 15 lipca w Polańczyku wezmą udział w pikniku w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

Impreza informacyjno-edukacyjna, której celem jest propagowanie właściwego zachowania m.in. na akwenach wodnych, w tym zasad bezpiecznej kąpieli, bezpiecznego żeglowania, uprawiania sportów wodnych oraz bezpieczeństwa w górach odbędzie się w najbliższą sobotę 15 lipca w godz. od 10:00 do 18:00 na cyplu w Polańczyku (baza WOPR).

Wydarzenie jest organizowane w ramach działań Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

 
W programie m.in. pokazy sprzętu i wyposażenia Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej, WOPR-u, GOPR-u, PCK oraz Sanepidu, zajęcia w miasteczku ruchu drogowego, pokazy na wodzie, szkolenia pierwszej pomocy, tory przeszkód, ścianki wspinaczkowe, konkursy, atrakcje dla dzieci.

Zapraszamy!

 

do góry