Straż Graniczna Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej Mianowania na stopień kaprala oraz powitanie Mistrzów SG w Piłce Nożnej - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Mianowania na stopień kaprala oraz powitanie Mistrzów SG w Piłce Nożnej

Piotr Zakielarz
02.09.2019

Dzisiaj (2 września) w sali tradycji komendy Bieszczadzkiego Oddziału SG w Przemyślu odbywało się uroczyste wręczenie aktów mianowanana na stopień kaprala SG oraz powitanie zwycięskiej drużyny mistrzostw SG w piłce nożnej.

Uroczystość odbyła się w asyście sztandaru BiOSG. Komendant oddziału gen. bryg. SG Robert Rogoz w obecności kardy kierowniczej pogratulował absolwentom kursu podoficerskiego pozytywnych wyników w trakcie szkolenia oraz na egzaminach końcowych.

Kaprale usłyszeli również życzenia sukcesów, samorealizacji oraz powodzenia w służbie.

Nowo mianowani funkcjonariusze już w najbliższych dniach zostaną skierowani do służby w placówkach SG w Lubaczowie, Korczowej oraz Medyce.

Uroczysta zbiórka była również okazją do powitania zwycięskiej drużyny XV Mistrzostw Straży Granicznej w Piłce Nożnej, które odbyły się w dniach 27-29 sierpnia w Koszalinie. Do rywalizacji stanęło 12 drużyn reprezentujących jednostki organizacyjne SG. W wyniku zaciętej, sportowej walki wyłoniono zwycięzców – tytuł Mistrza SG w Piłce Nożnej obroniła reprezentacja Bieszczadzkiego Oddziału SG.

Zwycięstwo w finale mistrzostw zapieczętował fenomenalny strzał wykonany w ostatniej sekundzie meczu przez Tomasza Sochę z BiOSG. Najlepszym bramkarzem zawodów został Bartłomiej Galanty z Podkarpacia.

 • Mianowania na stopień kaprala oraz powitanie mistrzów SG
  Mianowania na stopień kaprala oraz powitanie mistrzów SG
 • mianowanie na stopień kaprala
  mianowanie na stopień kaprala
 • mianowanie na stopień kaprala
  mianowanie na stopień kaprala
 • mianowanie na stopień kaprala
  mianowanie na stopień kaprala
 • powitanie mistrzów SG
  powitanie mistrzów SG
 • powitanie mistrzów SG
  powitanie mistrzów SG
do góry