Straż Graniczna Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej Jaguar skradziony w Bułgarii - zatrzymany! - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Jaguar skradziony w Bułgarii - zatrzymany!

P. Z.

Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali skradzionego Jaguara CC9 XF. Pojazd, o szacunkowej wartości 110 tys. złotych próbował wywieźć z Polski obywatel Ukrainy.

  • Jaguar skradziony w Bułgarii
    Jaguar skradziony w Bułgarii
  • Jaguar skradziony w Bułgarii
    Jaguar skradziony w Bułgarii

     Do zdarzenia doszło dzisiaj (14 lutego) w godzinach porannych na przejściu granicznym w Korczowej. Do kontroli granicznej na kierunku wyjazdowym z Polski zgłosił się obywatel Ukrainy - 40 letni kierowca pojazdu marki Jaguar CC9 XF 2013. W trakcie kontroli szczegółowej, funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, że pojazd został skradziony na terenie Bułgarii i jest poszukiwany przez tamtejsze służby. Pojazd, którego wartość oszacowano na 110 tys. złotych, został zatrzymany i przekazany wraz z kierowcą funkcjonariuszom Policji, którzy będą prowadzili dalsze czynności w sprawie.

     W bieżącym tygodniu, to już kolejny przypadek udaremnienia próby wywozu ekskluzywnych pojazdów na przejściach granicznych Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. W dniu wczorajszym w Budomierzu, zabezpieczono skradzione w Holandii BMW 420d Gran Coupe o wartości 180 tys. złotych.

do góry