Straż Graniczna Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej APLIKUJ DO SŁUŻBY W BIESZCZADZKIM ODDZIALE STRAŻY GRANICZNEJ - Funkcjonariusze -

Nawigacja

Funkcjonariusze

APLIKUJ DO SŁUŻBY W BIESZCZADZKIM ODDZIALE STRAŻY GRANICZNEJ

Łukasz Napora
19.12.2022

aplikuj do służby

Po założeniu konta w aplikacji "Nabór do służby w SG" dokumenty należy złożyć wyłącznie osobiście w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej w Przemyślu przy ul. Mickiewicza 34 w ustalonym wcześniej terminie przekazanym przez wiadomość e-mail.

Uprzejmie informujemy, iż Komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w sposób ciągły prowadzi nabór do służby przygotowawczej w Bieszczadzkim Oddziale SG.

Obecny nabór prowadzony jest pod kątem planowanych przyjęć do pełnienia służby w ilości do 135 osób w roku 2023 do następujących Placówek Straży Granicznej Bieszczadzkiego Oddziału SG: Horyniec Zdrój, Lubaczów, Korczowa, Medyka, Hermanowice, Huwniki, Wojtkowa, Krościenko, Czarna Górna, Stuposiany, Ustrzyki Górne, Wetlina.
Terminy przyjęć w 2023 r.:
    • luty - 60 osób,
    • czerwiec - 35 osób,
    • październik - 40 osób.
Kandydaci, którzy nie ukończą procedury kwalifikacyjnej przed ww. terminami, będą brani pod uwagę w terminach przyjęć w 2024 r., które zostaną opublikowane w późniejszym czasie.

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI UDZIELA:
Sekcja Organizacji i Naboru Wydziału Kadr i Szkolenia
Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej (ul. Mickiewicza 34; 37-700 Przemyśl).
Tel. (16) 673 2078, (16) 673 2384 od  poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30
e-mail: nabor.biosg@strazgraniczna.pl
do góry