Straż Graniczna Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej Mistrzowie BiOSG w biegach wyłonieni! - Aktualności

Nawigacja

Aktualności

Mistrzowie BiOSG w biegach wyłonieni!

Piotr Zakielarz
16.09.2024

16 września w Przemyślu, w ramach XII edycji biegu ulicznego „Przemyska Dycha” kilkunastu mundurowych z Bieszczadzkiego Oddziału SG rywalizowało w biegowych mistrzostwach BiOSG 2024.

Przemyska Dycha od lat cieszy się uznaniem wśród biegaczy. W tegorocznej edycji wzięło udział blisko 600 sportowców. Trasa biegu na dystansie 10 km przebiegała ulicami Przemyśla. Posiada ona atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, co dodatkowo podnosi rangę wydarzenia i przyciąga biegaczy z różnych regionów.

W rywalizacji mistrzowskiej BiOSG wzięło udział kilkunastu biegaczy, funkcjonariuszek i funkcjonariuszy z placówek i wydziałów BiOSG. W uroczystości ogłoszenia wyników uczestniczył gen. bryg. SG Tomasz Zybiński, Komendant Bieszczadzkiego Oddziału SG, który wręczył zwycięzcom okolicznościowe statuetki oraz dyplomy.

W kategorii kobiet zwyciężyła Agnieszka Gaweł-Myczko z czasem 00:44:18,06, a na drugim miejscu podium stanęła Agnieszka Pękosz (00:44:40,39). Trzecie miejsce zajęła Karolina Baran (00:52:03,79).

W kategorii mężczyzn zwyciężył Adrian Gurak z czasem 00:43:30,60, a na kolejnych miejscach uplasowali się: Mateusz Osetek (00:47:06,98) i Bartosz Kuźniarski (00:49:40,71).

Gratulujemy wspaniałej, sportowej rywalizacji!