Straż Graniczna Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej Bieszczadzki OSG Mistrzem SG w Piłce Nożnej - Aktualności

Aktualności

Bieszczadzki OSG Mistrzem SG w Piłce Nożnej

28.08.2015

Dzisiaj Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej zdobył I miejsce w Mistrzostwach Straży Granicznej w Piłce Nożnej.

Zawody odbyły się w dniach 26 – 28 sierpnia w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie.  W rywalizacji wzięło udział 13 drużyn reprezentujących oddziały i ośrodki szkolenia Straży Granicznej.  Zawody zaliczane są do ogólnej klasyfikacji sportowej Straży Granicznej.

Reprezentacja Bieszczadzkiego OSG była bezkonkurencyjna! W finale wygrała 2:0 z Ośrodkiem Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Warmińsko – Mazurskiego Oddziału SG a czwarte z Morskiego Oddziału SG.