Straż Graniczna Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej Kradziony Mercedes w częściach oraz poszukiwany quad zatrzymane na granicy - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Kradziony Mercedes w częściach oraz poszukiwany quad zatrzymane na granicy

A.M.
12.02.2018

Na przejściu granicznym w Medyce zatrzymano obywatela Ukrainy, który próbował przewieźć 42 elementy Mercedesa skradzionego w Niemczech. Natomiast przez przejście graniczne w Budomierzu próbował przejechać Ukrainiec ze skradzionym quadem w bagażniku.

W niedzielę 11 lutego do odprawy granicznej zgłosił się 30 – letni obywatel Ukrainy podróżujący samochodem typu bus. W części bagażowej pojazdu funkcjonariusze SG ujawnili 42 elementy samochodu marki Mercedes Sprinter, który jak się okazało został skradziony na terytorium Niemiec. Wartość zatrzymanych elementów to 15 tys. zł.


Natomiast dzień wcześniej w sobotę 10 lutego na przejściu granicznym w Budomierzu zatrzymano 35 - letniego obywatela Ukrainy, który w przestrzeni ładunkowej swojego pojazdu przewoził quad marki Dinli. Jak ustalili funkcjonariusze SG quad został skradziony we Francji i był poszukiwany m.in. przez Interpol. Wartość zatrzymanego pojazdu to 12 tys. zł.


Obie sprawy przekazano do dalszego prowadzenia funkcjonariuszom Policji.

 

  • części Mercedesa zatrzymane w Medyce
    części Mercedesa zatrzymane w Medyce
  • części Mercedesa zatrzymane w Medyce
    części Mercedesa zatrzymane w Medyce
  • quad zabezpieczony w Budomierzu
    quad zabezpieczony w Budomierzu
do góry