Straż Graniczna Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej Zaproszenie na II Festiwal Dziecięcej Piosenki w Mundurze - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Zaproszenie na II Festiwal Dziecięcej Piosenki w Mundurze

06.11.2017 Elżbieta Pikor

Zapraszamy na Koncert Laureatów II Festiwalu Dziecięcej Piosenki w Mundurze, który odbędzie się 8 listopada (środa) na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu.

  • Plakat II Festiwalu Dziecięcej Piosenki w Mundurze
    Plakat II Festiwalu Dziecięcej Piosenki w Mundurze

Już kolejny rok z rzędu Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej wraz z partnerami projektu: Prezydentem Miasta Przemyśla, Starostą Przemyskim oraz Dyrektorem Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki Zamek organizuje II Festiwal dziecięcej piosenki w mundurze.

Dzisiaj (6 listopada) od godziny 9.00 trwają przesłuchania zespołów i solistów. Prezentacje konkursowe odbywają się w dwóch kategoriach soliści i zespoły wokalne i wokalno–instrumentalne oraz dwóch kategoriach wiekowych 6-9 lat i 10-12 lat. Każdy wykonawca zaprezentuje dwa utwory.

Do udziału w festiwalu w sumie zgłosiło się 70 szkół, tj. ok 400 uczestników.

Natomiast, do trwającego dzisiaj II etapu, zakwalifikowało się około 70 uczestników z 28 szkół tj. 11 zespołów i 17 solistów.

Koncert Laureatów wraz z  wręczeniem nagród odbędzie się 8 listopada (środa) o godz. 14.00 na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu.

Wstęp jest wolny.

Zapraszamy.

do góry